Адміністрація навчального закладу


ДИРЕКТОР МАШІВСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЕЛ-САДКА)

ФИСУН ОКСАНА ВАСИЛІВНА

/Files/images/Изображение 4114.png

Педагог, очолює заклад дошкільної освіти.3 25 червня 2019 року.

Інтелігентна, енергійна, освічена, щира людина; уміє підібрати "ключик" як до дитячих, так і до дорослих сердець. Грамотний, ерудований, вимогливий до себе та інших педагог.

"Учень - це не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який треба запалити, а запалити факел може лише той, хто сам горить!" (Плутарх)


Вихователь-методист

Руденко Світлана Володимирівна

/Files/images/247527914_129989.jpg

Талановитий, досвідчений педагог, спеціаліст І категорії, який завжди прийде на допомогу педагогам та вихованцям. Має високий рівень професійної підготовки, творча, ініціативна.

"Лише той Учитель, хто живе так, як навчає!" (Г.Сковорода)


Завідувач господарства

Жовта Олександра Євгенівна

/Files/photogallery/жовта о є.jpg

"КРАЩИЙ СПОСІБ ЗРОБИТИ ДІТЕЙ ХОРОШИМИ - ЦЕ ЗРОБИТИ ЇХ ЩАСЛИВИМИ" (О.УАЙЛЬД)

Піклується про комфортні умови для розвитку кожного вихованця дитячого садочка.


Старша медична сестра

БОРовик ТАЇСІЯ ІВАНІВНА

/Files/images/боровик т і.jpg

Медичне забезпечення вихованців дитячого дошкільного закладу здійснює медичний персонал, який поряд з адміністрацією закладу несе відповідальність за здоров'я, фізичний розвиток дітей, проведення лікувально-профілактичних заходів, дотримання санітарно-гігієнічних норм , режиму дня і якості харчування.

Щоденна робота з підтримки здоров'я дітей в ЗДО складається з періодичного особистого контролю за санітарно-протиепідемічним режимом, гігієнічними і заходами, огляду всіх дітей, розподіл дітей за групами з призначенням їм режиму дня з урахуванням віку і здоров'я, своєчасного проведення профілактичних щеплень, контролю харчування зі складанням та впровадженням 10-денного меню, індивідуального для різних груп дітей з урахуванням здоров'я і віку, ведення освітніх програм для батьків.


Практичний психолог

Шуліка Тетяна Володимирівна

/Files/images/я.jpg

Всі ми родом з дитинства (Антуан де Сент-Екзюпері)


Мета роботи психолога: збереження і зміцнення психічного здоров'я дітей, їх гармонійний розвиток в умовах ЗДО, а також надання своєчасної допомоги дітям, батькам і педагогам у вирішенні психологічних проблем розвитку, що виникають в різних життєвих ситуаціях.


Кiлькiсть переглядiв: 855

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.